CERTYFIKOWANY PARTNER ŚWIATOWYCH LIDERÓW AUTOMATYKI I ELEKTROTECHNIKI        
 
FIRMA KONTAKT PLIKI DO POBRANIA NOWOŚCI CENNIKI CONTACT EU   
  

AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - CENY

Znajdź produkt wpisując przynajmniej 4-znakowy fragment jego sybolu lub opisu ( np. 3730)
Please enter a minimum 4 digit part of the code or the description You search ( for example 3730 )





  CENNIKI:

ABB ABB DRIVES AECO ALLEN BRADLEY ASCO AUER AUTONICS BALLUFF BARKSDALE BAUMER BECKHOFF BELDEN BELIMO BERGER BIHL WIEDEMANN BOSCH BUSSMANN CAMOZZI CARBON FERRAZ COGNEX COMAT RELECO CROUZET CRYDOM DATASENSOR DI-SORIC ELTROTEC ENDRESS HAUSER EUCHNER EUROTHERM FANUC FERRAZ FESTO FLUKE FUJI GE FANUC GEFRAN HARTING HELUKABEL HONEYWELL ARMATURA GAZOWA HONEYWELL DZIAŁ AUTOMATYKI DOMÓW HONEYWELL FEMA CTP HONEYWELL SENSORS HORNER ELECTRIC HYDAC IDEC IFM INDRAMAT JOKAB SAFETY JOUCOMATIC KEB KEYENCE KORENIX LAPP KABEL LEGRIS LEINE & LINDE LENZE LUMBERG MICRO DETECTORS MITSUBISHI MOELLER MOXA NORGREN NOVOTECHNIK NUMATICS OMRON PANASONIC PARKER PEPPERL+FUCHS PEPPERL+FUCHS BERO PFANNENBERG PHOENIX CONTACT PILZ PMA PULS REER REXROTH REXROTH Hydraulic REXROTH Pneumatics SEW EURODRIVE SCHAFFNER SCHMERSAL SCHNEIDER SCHRACK SEMIKRON SENSOPART SICK SIEMENS SIEMENS ARMATURA GAZOWA SIEMENS SBT SIEMENS SIMATIC S5 SMC STAHL STI SUCO TELCO TURCK BANNER UNIVER GROUP VICKERS VIPA WAGO WALDMANN WENGLOR WERMA WIELAND WIKA YASKAWA

SYSTEM OFERTOWANIA / PRICING
CENNIK VICKERS / PRICE LIST VICKERS
PREISLISTE VICKERS / LISTINO PREZZI VICKERS

Ofertowane części są oryginalne , nowe fabrycznie z roczną gwarancją i pochodzą bezpośrednio z oficjalnej sieci dystrybucji producenta. Na żądanie mogą być oferowane części regenerowane lub wykonana profesjonalna naprawa. Wiążące ceny ofertowe są przedstawiane w formie pisemnej pocztą elektroniczna na zapytania złożone wyłącznie drogą elektroniczną . Nie udzielamy telefonicznie informacji cenowych.
Komponenty producenta mogą być dostarczane wyłącznie końcowym użytkownikom na obszarze RP ( Polska ).
Nie eksportujemy urządzeń poza obszar Unii Europejskiej.

Prosimy o ceny pytać pod adresem sas@ferrox-electric.pl lub korzystać z automatycznego systemu zapytań klikając na kod produktu i następnie na ikonę przedstawiającą kopertę.
Firma Ferrox Electric nie jest oficjalnym dystrybutorem producenta. Wykorzystane znaki , literatura , nazwy własne należą wyłącznie do producenta i są wykorzystane wyłącznie w celach informacyjnych.


The trade offers are presented by our company in written form by e-mail correspondence in response to a inquiry send to us by e-mail. We do not provide price information during telephone calls.
Please inquire using our e-mail address sas@ferrox-electric.pl or using the automatic inquiry option clicking on the product code and following to this on the envelope icon.
Unless specifically stated Industrial Ferrox Electric is not approved or sanctioned by any manufacturer or trademark listed. We are not an authorized distributor, reseller or representative for any manufacturer listed on the website. Designated trademarks, brand names, literature, images and brands appearing herein are the property of their respective owners. Used characters , names, literature and images are purely illustrative and informative.
Our company does not export any parts outside the European Union.

Podane ceny nie zawierają podatku VAT. Waluta cennika: PLN

SYMBOL
OPIS
CENA PLN
000118X / 000118X - SOLENOID VALVE 1.345IN LONG .685IN OD
000228X / 000228X - SPRING
000234X / 000234X - SPACER
000288X / 000288X - CAP
000291X / 000291X - GASKET
000298 / 000298 - SEAT
000298X / 000298X - HOUSING
000301X / 000301X - VALVE
000303 / 000303 - SPRING
000306 / 000306 - SPRING
000332X / 000332X - HOUSING
000333X / 000333X - CAP
000335X / 000335X - WASHER
000805 / 000805 - 71-.25-20-0.625 SET SCRE
000812 / 000812 - SCREW--
000893X / 000893X - GASKET - 100 MOQ
000895X / 000895X - VALVE
000905 / 000905 - *SCREW
000908 / 000908 - SCREW
000913X / 000913X - SEAT SEND OUT TO
000918 / 000918 - SET SCREW
000946X / 000946X - SPRING
000950 / 000950 - SCREW
001016 / 001016 - 71-10-24-0.500 SET SCREW
001028 / 001028 - SCREW-SRILSNQ
001029 / 001029 - SCREW
001030 / 001030 - SCREW1/4-20X3/4ALLOY-SRILSNQ
001031 / 001031 - BOLT, SOCKET HEAD 1/4-20
001032 / 001032 - 81-.25-20-1.000 SCREW CA
001033 / 001033 - SCREW
001034 / 001034 - SCREW --
001035 / 001035 - 81-.25-20-1.750 SCREW CA
001036 / 001036 - CAP SCREW
001037 / 001037 - 81-.25-20-2.500 CAP SCRE
001039 / 001039 - SCREW
001040 / 001040 - SCREW SOCKET HEAD
001048 / 001048 - SCREW
001050 / 001050 - SCREW--
001053 / 001053 - SCREW
001056 / 001056 - SCREW
001069 / 001069 - SCREW
001070 / 001070 - SCREW, BRCKT/FLG
001071 / 001071 - SCREW--
001072 / 001072 - SCREW
001073 / 001073 - SCREW, SOC HEAD CAP
001074 / 001074 - SCREW--
001075 / 001075 - 81-.37-16-1.750 SCREW CA
001076 / 001076 - SCREW
001077 / 001077 - 81-.37-16-2.500 SCREW CA
001078 / 001078 - SCREW
001078A / 001078A - SCREW
001079 / 001079 - SCREW
001113 / 001113 - 81-.50-13-1.250 SCREW CA
001114 / 001114 - SCREW,--
001115 / 001115 - CAP SCREW
001116 / 001116 - BOLT, SOCKET HEAD 1/2-13
001117 / 001117 - BOLT, SOCKET HEAD 1/2-13
001118 / 001118 - SCREW
001153 / 001153 - SCREW- - BK #255612
001154 / 001154 - SCREW
001173 / 001173 - SCREW
001176 / 001176 - SCREW
001228 / 001228 - SCREW, HEX HD. CAP,1/4
001234 / 001234 - SCREW, HEX HD. CAP,1/4
001236 / 001236 - SCREW
001240 / 001240 - SCREW
001248 / 001248 - SCREW
001250 / 001250 - SCREW
001253 / 001253 - BOLT, HEX HEAD, 5/16-18X
001254 / 001254 - SCREW, HEX HD. CAP, 5/16
001259 / 001259 - SCREW
001270 / 001270 - SCREW
001271 / 001271 - SCREW
001272 / 001272 - BOLT, HEX HEAD 3/8-16X1.
001273 / 001273 - SCREW, HEX HEAD CAP
001274 / 001274 - SCREW, HEX HD. CAP, 3/8-
001276 / 001276 - BOLT, HEX HEAD, 3/8-16 X
001277 / 001277 - SCREW, HEX HD. CAP, 3/8-
001278 / 001278 - SCREW, HEX HD. CAP,3/8
001285 / 001285 - *SCREW
001286 / 001286 - SCREW
001295 / 001295 - BOLT, HEX HD. CAP, 7/16-
001296 / 001296 - SCREW
001305 / 001305 - SCREW
001306 / 001306 - BOLT, HEX HD, 7/16-20 X
001307 / 001307 - SCREW
001316 / 001316 - SCREW, HEX HD. CAP, 1/2-
001318 / 001318 - SCREW
001319 / 001319 - SCREW, HEX HD. CAP, 1/2-
001355 / 001355 - SCREW, HEX HD. CAP, 5/8-
001356 / 001356 - SCREW, HEX HD. CAP, 5/8-
001357 / 001357 - BOLT, HEX HEAD 5/8-11X3.
001376 / 001376 - SCREW, HEX HEAD CAP80
001440 / 001440 - NUT
001443 / 001443 - NUT
001450 / 001450 - NUT, HEX1/4-20 - DWNG 2
001452 / 001452 - HEX NUT .312-18
001454 / 001454 - NUT--SMI STANELY
001455 / 001455 - NUT
001458 / 001458 - NUT
001459 / 001459 - NUT
001462 / 001462 - NUT
001466 / 001466 - NUT-FLC24 - 239572
001481 / 001481 - NUT
001482 / 001482 - NUT
001483 / 001483 - NUT, HEX. JAM
001484 / 001484 - NUT
001485 / 001485 - NUT--SMI STANELY
001487 / 001487 - NUT
001488 / 001488 - JAM NUT, 1/2-13
001489 / 001489 - NUT
001493 / 001493 - NUT - DG5S4
001494 / 001494 - NUT
001497 / 001497 - LOCK NUT
001531 / 001531 - NUT--
001580 / 001580 - WASHER
001586 / 001586 - WASHER
001588 / 001588 - WASHER, 3/8PLAIN FLAT
001593 / 001593 - WASHER
001601 / 001601 - KEY - DWNG - 247601
001602 / 001602 - KEY
001605 / 001605 - KEY
001606 / 001606 - KEY
001609 / 001609 - KEY, SHAFT #6,#10
001610 / 001610 - KEY, - #0 SHAFT
001614 / 001614 - KEY
001615 / 001615 - KEY
001617 / 001617 - KEY
001649 / 001649 - BEARING, BALL 3/16 DIA,
001650 / 001650 - BALL BEARING
001651 / 001651 - BALL BEARING
001652 / 001652 - BEARING, BALL M2 V200
001653 / 001653 - BALL BEARING
001654 / 001654 - BALL BEARING
001655 / 001655 - BALL BEARING
001656 / 001656 - BALL BEARING
001657 / 001657 - BALL BEARING - 9528K29
001658 / 001658 - BALL BEARING
001703 / 001703 - BALL BEARING
001704 / 001704 - BALL BEARING
001705 / 001705 - BEARING, BALL 25VQ
001734 / 001734 - SPECIAL SHAFT BEARING
001738 / 001738 - BEARING, BALL 45VPF-VMQ
001828 / 001828 - RING
001831 / 001831 - NLA - RING
001836X / 001836X - COVER
001864 / 001864 - COTTER PIN
001866 / 001866 - COTTER PIN
001877 / 001877 - COTTER PIN
001897X / 001897X - SPOOL
001937X / 001937X - DETENT
002013 / 002013 - CAM RING ASSEMBLY
002017 / 002017 - @ GLAND - VANE PUMP
002077 / 002077 - SPRING HYDRAULIC VALVE
002090 / 002090 - SPRING
002155X / 002155X - HOUSING
002161 / 002161 - PIN - DWNG 232820
002171X / 002171X - SPOOL
002174 / 002174 - PIN SEND OUT TO
002211 / 002211 - ACCESSORY
002212 / 002212 - SPRING
002222 / 002222 - PIN
002228X / 002228X - *WASHER
002262 / 002262 - 0IL SEAL - 470041
002265 / 002265 - SEAL
002271 / 002271 - SPRING
002273 / 002273 - SPRING
002280 / 002280 - SPRING HYDRAULIC VALVE
002281 / 002281 - SPRING
002282 / 002282 - SPRING HYDRAULIC VLAVE
002284 / 002284 - SPRING
002287 / 002287 - SPRING
002402 / 002402 - WASHER
002456 / 002456 - PIN
002460 / 002460 - PIN
002478 / 002478 - PIN
002546 / 002546 - GASKET
002556X / 002556X - ROLLER
002587 / 002587 - VALVE
002704 / 002704 - RETAINER THREADED 1-1/4IN OD 3/8IN ID
002706 / 002706 - SEAT V10P
002714 / 002714 - VALVE
002715 / 002715 - VALVE SEAT HYDRAULIC
002732 / 002732 - REPLACEMENT SEAT HYDRAULIC VALVE
002762 / 002762 - GASKETS
002765 / 002765 - LEVER
002768 / 002768 - FLANGE
002769 / 002769 - *BRACKET
002818 / 002818 - PIN
002937 / 002937 - SEAT
002943 / 002943 - SPRING
002950 / 002950 - SPRING
002953 / 002953 - SPRING
002978 / 002978 - SPRING
002990 / 002990 - SPRING
003268 / 003268 - BODY C2-529/524/523
003289 / 003289 - LEVER
003290 / 003290 - CLEVIS
003292 / 003292 - CAP
003293 / 003293 - PIN

 

 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306   307   308   309   310   311   312   313   314   315   316   317   318   319   320   321   322   323   324   325   326   327   328   329   330   331   332   333   334   335   336   337   338   339   340   341   342   343   344   345   346   347   348   349   350   351   352   353   354   355   356   357   358   359   360   361   362   363   364   365   366   367   368   369   370   371   372   373   374   375   376   377   378   379   380   381   382   383   384   385   386   387   388   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414   415   416   417   418   419   420   421   422   423   424   425   426   427   ► 

Ofertowane części są oryginalne , nowe fabrycznie z roczną gwarancją i pochodzą bezpośrednio z oficjalnej sieci dystrybucji producenta. Na żądanie mogą być oferowane części regenerowane lub wykonana profesjonalna naprawa. Wiążące ceny ofertowe są przedstawiane w formie pisemnej pocztą elektroniczna na zapytania złożone wyłącznie drogą elektroniczną . Nie udzielamy telefonicznie informacji cenowych.
Komponenty producenta mogą być dostarczane wyłącznie końcowym użytkownikom na obszarze RP ( Polska ).
Nie eksportujemy urządzeń poza obszar Unii Europejskiej.

Prosimy o ceny pytać pod adresem sas@ferrox-electric.pl lub korzystać z automatycznego systemu zapytań klikając na kod produktu i następnie na ikonę przedstawiającą kopertę.
Firma Ferrox Electric nie jest oficjalnym dystrybutorem producenta. Wykorzystane znaki , literatura , nazwy własne należą wyłącznie do producenta i są wykorzystane wyłącznie w celach informacyjnych.


The trade offers are presented by our company in written form by e-mail correspondence in response to a inquiry send to us by e-mail. We do not provide price information during telephone calls.
Please inquire using our e-mail address sas@ferrox-electric.pl or using the automatic inquiry option clicking on the product code and following to this on the envelope icon.
Unless specifically stated Industrial Ferrox Electric is not approved or sanctioned by any manufacturer or trademark listed. We are not an authorized distributor, reseller or representative for any manufacturer listed on the website. Designated trademarks, brand names, literature, images and brands appearing herein are the property of their respective owners. Used characters , names, literature and images are purely illustrative and informative.
Our company does not export any parts outside the European Union.

CENNIK VICKERS / PRICE LIST VICKERS

(C) FERROX ELECTRIC

FERROX ELECTRIC
40-544 Katowice, ul. Sienna 10
(budynek Teleinfo - parter, lewa strona)

email: ferrox@ferrox-electric.pl

NIP 954-135-48-72

tel.:   dział techniczny (32) 252 8346
tel.:   (32) 252 8347
tel. kom.:   mobile + 48 508 113 102 ( contact in English + Deutsch + Italiano )

Polityka prywatności

 
Witryna wykorzystuje pliki cookies i podobne technologie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Polityka prywatności

 - 1 | | -