CERTYFIKOWANY PARTNER ŚWIATOWYCH LIDERÓW AUTOMATYKI I ELEKTROTECHNIKI        
 
FIRMA KONTAKT PLIKI DO POBRANIA NOWOŚCI CENNIKI CONTACT EU   
  

AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - CENY

Znajdź produkt wpisując przynajmniej 4-znakowy fragment jego sybolu lub opisu ( np. 3730)
Please enter a minimum 4 digit part of the code or the description You search ( for example 3730 )




  CENNIKI:

ABB ABB DRIVES AECO ALLEN BRADLEY ASCO AUER AUTONICS BALLUFF BARKSDALE BAUMER BECKHOFF BELDEN BELIMO BERGER BIHL WIEDEMANN BOSCH BUSSMANN CAMOZZI CARBON FERRAZ COGNEX COMAT RELECO CROUZET CRYDOM DATASENSOR DI-SORIC ELTROTEC ENDRESS HAUSER EUCHNER EUROTHERM FANUC FERRAZ FESTO FLUKE FUJI GE FANUC GEFRAN HARTING HELUKABEL HONEYWELL ARMATURA GAZOWA HONEYWELL DZIAŁ AUTOMATYKI DOMÓW HONEYWELL FEMA CTP HONEYWELL SENSORS HORNER ELECTRIC HYDAC IDEC IFM INDRAMAT JOKAB SAFETY JOUCOMATIC KEB KEYENCE KORENIX LAPP KABEL LEGRIS LEINE & LINDE LENZE LUMBERG MICRO DETECTORS MITSUBISHI MOELLER MOXA NORGREN NOVOTECHNIK NUMATICS OMRON PANASONIC PARKER PEPPERL+FUCHS PEPPERL+FUCHS BERO PFANNENBERG PHOENIX CONTACT PILZ PMA PULS REER REXROTH REXROTH Hydraulic REXROTH Pneumatics SEW EURODRIVE SCHAFFNER SCHMERSAL SCHNEIDER SCHRACK SEMIKRON SENSOPART SICK SIEMENS SIEMENS ARMATURA GAZOWA SIEMENS SBT SIEMENS SIMATIC S5 SMC STAHL STI SUCO TELCO TURCK BANNER UNIVER GROUP VICKERS VIPA WAGO WALDMANN WENGLOR WERMA WIELAND WIKA YASKAWA

SYSTEM OFERTOWANIA / PRICING
CENNIK KORENIX / PRICE LIST KORENIX
PREISLISTE KORENIX / LISTINO PREZZI KORENIX

Ofertowane części są oryginalne , nowe fabrycznie z roczną gwarancją i pochodzą bezpośrednio z oficjalnej sieci dystrybucji producenta. Na żądanie mogą być oferowane części regenerowane lub wykonana profesjonalna naprawa. Wiążące ceny ofertowe są przedstawiane w formie pisemnej pocztą elektroniczna na zapytania złożone wyłącznie drogą elektroniczną . Nie udzielamy telefonicznie informacji cenowych.
Komponenty producenta mogą być dostarczane wyłącznie końcowym użytkownikom na obszarze RP ( Polska ).
Nie eksportujemy urządzeń poza obszar Unii Europejskiej.

Prosimy o ceny pytać pod adresem sas@ferrox-electric.pl lub korzystać z automatycznego systemu zapytań klikając na kod produktu i następnie na ikonę przedstawiającą kopertę.
Firma Ferrox Electric nie jest oficjalnym dystrybutorem producenta. Wykorzystane znaki , literatura , nazwy własne należą wyłącznie do producenta i są wykorzystane wyłącznie w celach informacyjnych.


The trade offers are presented by our company in written form by e-mail correspondence in response to a inquiry send to us by e-mail. We do not provide price information during telephone calls.
Please inquire using our e-mail address sas@ferrox-electric.pl or using the automatic inquiry option clicking on the product code and following to this on the envelope icon.
Unless specifically stated Industrial Ferrox Electric is not approved or sanctioned by any manufacturer or trademark listed. We are not an authorized distributor, reseller or representative for any manufacturer listed on the website. Designated trademarks, brand names, literature, images and brands appearing herein are the property of their respective owners. Used characters , names, literature and images are purely illustrative and informative.
Our company does not export any parts outside the European Union.

Podane ceny nie zawierają podatku VAT. Waluta cennika: PLN

SYMBOL
OPIS
CENA PLN
5628G-2AC / 24+4G-port Modular Rackmount Managed Switch, Fanless
5628G-2HDC / 24+4G-port Modular Rackmount Managed Switch, Fanless
6524G-DC24 / 24G-port stackable Layer 3 Managed Switch, Fanless
6524G-DC48 / 24G-port stackable Layer 3 Managed Switch, Fanless
7850G-2XG / Industrial 48G+2 x 10G SFP+ Ports Gigabit Layer 3 Managed Ethernet Switch, 100-240 VAC
7850G-2XG-DC / Industrial 48G+2 x 10G SFP+ Ports Gigabit Layer 3 Managed Ethernet Switch, 48VDC
CM44M9x4-30 / Male DB44 to 4-port male DB9M Cable 30cm(JetCard 1204 V2.0/1204e/1404 V2.0/1404e/1404i V2.0/1404ie)
CV68M9x8-30 / VHDCI 68 to 8-port male DB9 30cm (JetCard 1208 V2.0/1208e)
DR-120-24 / INPUT:88-132VAC, 176-264VDC, OUTPUT:24VDC/5A
DR-4524 / INPUT:85-264VAC, 120-370VDC, OUTPUT:24VDC/2A
DR-75-24 / INPUT:85-264VAC, 120-370VDC, OUTPUT:24VDC/3.2A
DR-75-48 / INPUT:85-264VAC, 120-370VDC, OUTPUT:48VDC/1.6A
DRP-240-24 / INPUT:85-264VAC, 120-370VDC, OUTPUT: 24VDC/10A
DRP-480-24 / INPUT:90-132VAC, 180-264VDC, OUTPUT: 24VDC/20A
HD 320G-P-EN / 320G SATA HD Embedded XP OS (EN)
HD 320G-WES2009-EN / 320G SATA HD WES2009 OS (EN)
ICF2G-CC / ICF 2G WinCE Core (EN)
ICF2G-CCC / ICF 2G WinCE Core with CANbus (EN)
ICF 2G-P-EN / ICF 2G Embedded XP OS (EN)
ICF 2G-PC-EN / ICF 2G Embedded XP OS (EN), CANbus
ICF 4G-L / ICF 4G Linux Fedora (EN)
JetBox 3350i-w / 2 Ethernet, 2 isolated serial, 2 USB, micro-SD card slot, -120
JetBox 5300-w / 2 Ethernet, 4-port serial, 2 USB, 8 I/O, SD card slot, -120
JetBox 5630Gf-w (new) / Industrial VPN Router Computer with GbE/SFP, Serial
JetBox 5633Gf-w (new) / Industrial VPN Router Computer with GbE/SFP, Serial, USB
JetBox 8150 / VIA Eden-V4 1GHz, 1GB DDR2, Rail Embedded Computer
JetBox 8152 / VIA Eden-V4 1GHz, 1GB DDR2, Rail Embedded CANbus Computer
JetBox 8193 / Industrial Communication Computer w/ PCI
JetBox 8194 / Industrial Communication Computer w/ 2 GbE & 4 LAN
JetBox 8195 / Industrial Communication Computer w/ 2 GbE & 4 Booster PoE LAN
JetCard 1204e / 4-port RS-232 PCI Express Card, -30~75?C
JetCard 1208e / 8-port RS-232 PCI Express Card, -30~75?C
JetCard 1402e / 2-port RS-422/485 PCI Express Card, -30~75?C
JetCard 1402ie / 2-port RS-422/485 Isolated PCI Express Card, -30~75?C
JetCard 1402i v2 / 2-port RS-422/485 isolated universal PCI card v2
JetCard 2105 / 5-port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch PCI-104 Card
JetCard 2154G / 4-port Gigabit Ethernet Switch PCI-104 Card
JetCard 2215 / 5-port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch Card w/4 PoE
JetCon 1101 / USB to RS-232C Serial Converter, -30-75c
JetCon 1101i-5KV / USB to RS-232C Serial Converter, 5KV isolation, -30-75c
JetCon 1102 / USB to 2 Ports RS-232C Serial Converter, -30-75c
JetCon 1104 / USB to 4 Ports RS-232C Serial Converter, -30-75c
JetCon 1201 / USB to RS-422/RS-485 Serial Converter, -30-75c
JetCon 1201i-3KV / USB to RS-422/RS-485 Serial Converter, 3KV isolation, -30-75c
JetCon 1301-m / Industrial Ethernet to Multi Mode Fiber Converter
JetCon 1301-mw / Industrial Ethernet to Multi Mode Fiber Converter, -40-80c
JetCon 1301-s / Industrial Ethernet to Single Mode Fiber Converter
JetCon 1301-sw / Industrial Ethernet to Single Mode Fiber Converter, -40-80c
JetCon 1302-m / Industrial Ethernet to Multi Mode Fiber Rail Converter
JetCon 1302-mw / Industrial Ethernet to Multi Mode Fiber Rail Converter, -40-70c
JetCon 1302-s / Industrial Ethernet to Single Mode Fiber Rail Converter
JetCon 1302-sw / Industrial Ethernet to Single Mode Fiber Rail Converter, -40-70c
JetCon 1702-A / Industrial 2-Channel Gigabit High Power PoE Injector, -40-70c
JetCon 1702-B / Industrial 2-Channel Gigabit High Power PoE Injector, -40-70c
JetCon 1900 (new) / Industrial Optical Bypass Switch
JetCon 2201iw / Industrial RS-232 to RS-422/485 isolated Rail Converter, -40-70c
JetCon 2201w / Industrial RS-232 to RS-422/485 Rail Converter, -40-70c
JetCon 2301-m / Industrial Ethernet to Multi Mode Fiber Rail Converter, v2
JetCon 2301-mw / Industrial Ethernet to Multi Mode Fiber Rail Converter, v2, -40-75c
JetCon 2301-s / Industrial Ethernet to Single Mode Fiber Rail Converter, v2
JetCon 2301-sw / Industrial Ethernet to Single Mode Fiber Rail Converter, v2, -40-75c
JetCon 2302-m / Industrial Ethernet to Multi Mode Fiber Rail Twins Converter
JetCon 2302-s / Industrial Ethernet to Single Mode Fiber Rail Twins Converter
JetCon 2401-m / Industrial Serial to ST Fiber Rail Converter
JetCon 2401-mw / Industrial Serial to ST Fiber Rail Converter, -40-70c
JetCon 2401-s / Industrial Serial to ST Fiber Rail Converter
JetCon 2401-sw / Industrial Serial to ST Fiber Rail Converter, -40-70c
JetCon 2502 / 2xRJ-11 POTS/ISDN, VDSL, 1xRJ-45 10/100Mbps VDSL Extender
JetCon 3401G (last buy) / Industrial Unmanaged Gigabit Ethernet SFP Rail Converter
JetI/O 6510 / Intelligent 8-CH Analog Input Ethernet I/O Server
JetI/O 6511 / JetI/O 6511 Intelligent 8-CH Thermocouple Input Ethernet I/O Server
JetI/O 6520 / JetI/O 6520 Intelligent 4-CH Analog Output Ethernet I/O Server
JetI/O 6550 / Intelligent 14-CH DI and 8-CH DO Ethernet I/O Server
JetNet 2005 / Compact 5-port Ethernet Rail Switch
JetNet 2005-w / Compact 5-port Ethernet Rail Switch,-40-70
JetNet 2005f-m / Compact 5-port Ethernet Rail Switch w/1 Multi port
JetNet 2005f-mw / Compact 5-port Ethernet Rail Switch w/1 Multi port,-40-70
JetNet 2005f-s / Compact 5-port Ethernet Rail Switch w/1 Single port
JetNet 2005f-sw / Compact 5-port Ethernet Rail Switch w/1 Single port,-40-70
JetNet 3005G / Compact 5G-port Ethernet Rail Switch
JetNet 3005G v2 (new) / Compact 6G-port Ethernet Rail Switch
JetNet 3008 / Compact 8-port Ethernet Rail Switch,v3
JetNet 3008f-m / Compact 8-port Ethernet Rail Switch w/ 2 Multi ports,v3
JetNet 3008f-mw / Compact 8-port Ethernet Rail Switch w/ 2 Multi ports,-40-75,v3
JetNet 3008f-s / Compact 8-port Ethernet Rail Switch w/ 2 Single ports,v3
JetNet 3008f-sw / Compact 8-port Ethernet Rail Switch w/ 2 Single ports,-40-75,v3
JetNet 3008G / Compact 8G-port Ethernet Rail Switch
JetNet 3008w / Compact 8-port Ethernet Rail Switch,-40-75,v3
JetNet 3010G / 7+3G-port Unmanaged Ethernet Rail-Switch
JetNet 3010G-w / 7+3G-port Unmanaged Ethernet Rail-Switch, -110
JetNet 3018G / 16+2G-port Unmanaged Ethernet Rail-Switch,-40-70
JetNet 3705 / 5-port Unmanaged Switch w/4-port PoE
JetNet 3705f-m / 5-port Unmanaged Switch w/4-port PoE,1 Multi port
JetNet 3705f-mw / 5-port Unmanaged Switch w/4-port PoE, 1 Multi port, -40-70c
JetNet 3705f-s / 5-port Unmanaged Switch w/4-port PoE, 1 Single port
JetNet 3705f-sw / 5-port Unmanaged Switch w/4-port PoE, 1 Single port, -40-70c
JetNet 3710G / 8+2G-port Unmanaged Switch w/8-port PoE,
JetNet 3806G / 4+2G-port Unmanaged Switch w/4-port PoE, DC12/24V booster
JetNet 3810f / 8+2 SFP Unmanaged Switch w/8-port PoE, DC12/24V booster
JetNet 3810G / 8+2G-port Unmanaged Switch w/8-port PoE, DC12/24V booster
JetNet 3810Gf / 8+2G SFP Unmanaged Switch w/8-port PoE, DC12/24V booster
JetNet 3906G(new) / 6-port Gigabit IEEE802.3af/at PoE, DC12-36V booster
JetNet 4006 / 6-port Light Managed Switch
JetNet 4006f-m / 6-port Light Managed Switch, w/2 Multi ports
JetNet 4006f-s / 6-port Light Managed Switch, w/2 Single ports
JetNet 4010 / 7+3-port Web-Managed Ethernet Rail-Switch
JetNet 4010-w / 7+3-port Web-Managed Ethernet Rail-Switch,-40-75
JetNet 4508 / 8-port Managed Ethernet Rail-Switch,v2
JetNet 4508-w / 8-port Managed Ethernet Rail-Switch,v2 , -115
JetNet 4508f-m / 8-port Managed Ethernet Rail Switch w/ 2 Multi ports,v2
JetNet 4508f-mw / 8-port Managed Ethernet Rail Switch w/ 2 Multi ports,v2, -115
JetNet 4508f-s / 8-port Managed Ethernet Rail Switch w/ 2 Single ports,v2
JetNet 4508f-sw / 8-port Managed Ethernet Rail Switch w/ 2 Single ports,v2, -115
JetNet 4508i (IEC61850) / 8-port Managed Ethernet Switch for Power substation ,-25~70C
JetNet 4508ifm (IEC61850) / 6TX + 2FX multimode Managed Switch for Power substation , -25-75C
JetNet 4508ifs (IEC61850) / 6TX + 2 FX single mode Managed Switch for Power substation , -40-75C
JetNet 4510 / 7+3 SFP port Managed Ethernet Rail-Switch
JetNet 4510-w / 7+3 SFP port Managed Ethernet Rail-Switch, -115
JetNet 4518-w / 16+2 SFP port Managed Ethernet Rail-Switch, -115
JetNet 4706 / 6-port Managed Switch w/4-port PoE, -40-60c
JetNet 4706f-m / 6-port Managed Switch w/4-port PoE, 2 Multi ports, -40-60c
JetNet 4706f-s / 6-port Managed Switch w/4-port PoE, 2 Single ports, -40-60c
JetNet 5010G / 7+3G-port Managed Ethernet Rail-Switch
JetNet 5010G-w / 7+3G-port Managed Ethernet Rail-Switch, -115
JetNet 5012G (last buy) / 8+4G-port Managed Ethernet Rail-Switch,-40-70
JetNet 5018G-w / 16+2G-port Managed Ethernet Rail-Switch, V2 -110
Jetnet 5310G / 8+2G-port SFP Managed PoE Switch, Hi-power, -40-75c
JetNet 5428G-DC (last buy) / 24+4G-port Rackmount Managed Ethernet Switch, Fanless
JetNet 5428G (last buy) / 24+4G-port Rackmount Managed Ethernet Switch, Fanless
JetNet 5628G / 24+4G-port Modular Rackmount Managed Switch, Fanless
Jetnet 5710G / 8+2G-port Managed PoE Switch, Hi-power, -40-70c
JetNet 5720G-8P / 24+4G-port Rackmount Managed Ethernet Switch, w/8-port PoE
JetNet 5728G-16P / 24+4G-port Rackmount Managed Ethernet Switch, w/16-port PoE
JetNet 5728G-24P / 24+4G-port Rackmount Managed Ethernet Switch, w/24-port PoE
JetNet 5828G / 24+4G-port Modular Rackmount Managed Ethernet Switch, Fanless
JetNet 5828G-2AC / 24+4G-port Modular Rackmount Managed Ethernet Switch, Fanless
JetNet 5828G-2HDC / 24+4G-port Modular Rackmount Managed Ethernet Switch, Fanless
JetNet 6059G / 4G+5G-port Managed Ethernet Rail-Switch
JetNet 6059G-w / 4G+5G-port Managed Ethernet Rail-Switch,-40-75
JetNet 6524G / 24G-port stackable Layer 3 Managed Switch
JetNet 6710G/6810G-M12 optional M12 kit / >>Field Assembly M12 D-Coding 4-Pin Ethernet Connector*8>>DIP M12 A-Coding Male Assembly Plug 8Pin*2
Jetnet 6710G-M12 / 8+2G-port Managed PoE Switch, Hi-power
Jetnet 6710G-M12 HVDC / 8+2G-port Managed PoE Switch, Hi-power
JetNet 6710G-M12 HVDC optional M12 kit / >>Field Assembly M12 D-Coding 4-Pin Ethernet Connector*8>>DIP M12 A-Coding Male Assembly Plug 8Pin*2>>DIP M12
Jetnet 6710G-RJ / 8+2G-port Managed PoE Switch, Hi-power
Jetnet 6810G-M12 / 8+2G-port Managed PoE Switch, DC24V booster
Jetnet 6810G-RJ / 8+2G-port Managed PoE Switch, DC24V booster
JetNet 6852G-DC (new) / 48-port Layer 3 Managed Switch with 4 x 100/1000 SFP ports/48VDC
JetNet 6852G (new) / 48-port Layer 3 Managed Switch with 4 x 100/1000 SFP ports
JetPort 5201 / Industrial 1-port RS232 Device Server
JetPort 5601 / Industrial 1-port RS232/422/485 Device Server
JetPort 5604 / Industrial 4-port RS232/422/485 Device Server
JetPort 5604i / Industrial 4-port 422/485 Isolated Device Server
JetPort 5804 / 4-port RS232/422/485 Redundant Wireless Device Server
JetPort 5804i / 4-port RS422/485 w/ isolation Redundant Wireless Device Server
JetWave-2420 / 2.4GHz 11g Wireless Outdoor AP, internal 18dBi Antenna
JetWave-2420S / 2.4GHz 11g Wireless Outdoor AP
JetWave-2450 (IP55) / 2.4GHz 11b/g/n Wireless Outdoor AP, internal 8dBi Antenna
JetWave-2810-H / 802.11a/b/g/n Wireless Outdoor Hops AP/Bridge/client
JetWave-2810-M / 802.11a/b/g/n Wireless Outdoor Mesh AP/Bridge/client
JetWave-2820-H / Dual RF 802.11a/b/g/n Wireless Outdoor Hops AP/Bridge/client
JetWave-2820-M / Dual RF 802.11a/b/g/n Wireless Outdoor Mesh AP/Bridge/client
JetWave-2830-H / Triple RF 802.11a/b/g/n Wireless Outdoor Hops AP/Bridge/client
JetWave-2830-M / Triple RF 802.11a/b/g/n Wireless Outdoor Mesh AP/Bridge/client
JetWave 2310-HSPA / Industrial Cellular Router/Gateway, 2xGE, 3G UMTS/HSPA+ Five-Band
JetWave 2310-LTE-U / Industrial Cellular Router/Gateway, 2xGE, LTE 700(17)/850(5)/AWS(4)/1900(2)
JetWave 2311-HSPA / Industrial Cellular plus 802.11n 2.4G WIFI IP Gateway, 2xGE, UMTS/HSPA+ Five-Band
JetWave 2311-LTE-E / Industrial Cellular plus 802.11n 2.4G WIFI IP Gateway, 2xGE, LTE 800(20)/900(8)/1800(3)/2600(7)
JetWave 3220 / Industrial Dual 802.11n 2.4G/5G 2T2R MIMO Wireless AP/Bridge
JetWave 3220-M12 / Industrial Dual 802.11n 2.4G/5G 2T2R MIMO Wireless AP/Bridge, 2x Gigabit Ethernet M12 Connectors
JetWave 3320 / Industrial UMTS/HSPA+ plus 802.11n 2T2R MIMO Wireless IP Gateway
JetWave 3320-M12 / Industrial UMTS/HSPA+ plus 802.11n 2T2R MIMO Wireless IP Gateway, 2x Gigabit M12 Connectors
JetWave 3420-LTE-E / Industrial LTE plus 802.11n 2.4G/5G WIFI IP Gateway, 2xGE, LTE 800(20)/900(8)/1800(3)/2600(7)
JetWave 3420-M12-LTE-E / Industrial LTE plus 802.11n 2.4G/5G WIFI IP Gateway, 2xGE M12, LTE 800(20)/900(8)/1800(3)/2600(7)
JetWave Ext kit / JetWave 3400/3300/3200 External SMA Antenna Mounting Kit
JNM5-2SFP/4MSC / 2-port 100Base-FX SFP + 4-port 100Base-FX/SC Multi-mode
JNM5-2SFP/4SSC / 2-port 100Base-FX SFP + 4-port 100Base-FX/SC Single-mode
JNM5-4TX/4SFP / 4-port 10/100Base-TX + 4-port 100FX-SFP socket
JNM5-8TX / 8-port 10/100Base-TX module
JNSC-CX405M-S / JetNet CX4 Stacking Cable, L: 0.5M, Screw Type
JNSC-CX410M-S / JetNet CX4 Stacking Cable, L: 1.0M, Screw Type
JWA-2 4G-12dBi / Sector Antenna 12dBi for JetWave 2420S
JWA-2 4G-15dbi / Omni Antenna 15dBi for JetWave 2800 or 2420S
JWA-2 4G-5dbi / Omni Antenna 9dBi for Jetwave 2450
JWA-2 4G-9dbi / Omni Antenna 9dBi for Jetwave 2800 or 2620s
JWA-5G-12dBi / Omni Antenna 12dBi for JetWave 2620 or JetWave 2800
JWA-5G-15dBi / Sector Antenna 15dBi for JetWave 2620
JWA-5G-23dBi / Directional Panel Second Antenna 23dBi for Jetwave 2620
JWA-5G-23dBi-DP / Directional Panel Antenna Dual Polarization 23dBi for Jetwave 2800
JWA-Arrestor-5803 / 0-6G Arrestor for N-Type Antenna
MDR-100-24 / INPUT:85-264VAC, 120-370VDC, OUTPUT: 24VDC/4A
MDR-100-48 / INPUT:85-264VAC, 120-370VDC, OUTPUT: 48VDC/2A
MDR-20-24 / INPUT:85-264VAC, 120-370VDC, OUTPUT: 24VDC/1A
MDR-40-24 / INPUT:85-264VAC, 120-370VDC, OUTPUT: 24VDC/1.7A
MDR-60-24 / INPUT:85-264VAC, 120-370VDC, OUTPUT: 24VDC/2.5A
NMS-1024 / Industrial Intelligent Network Management System for networks up to 1024 nodes
NMS-128 / Industrial Intelligent Network Management System for networks up to 128 nodes
NMS-256 / Industrial Intelligent Network Management System for networks up to 256 nodes
NMS-32 / Industrial Intelligent Network Management System for networks up to 32 nodes
NMS-64 / Industrial Intelligent Network Management System for networks up to 64 nodes

 

 1   2   ► 

Ofertowane części są oryginalne , nowe fabrycznie z roczną gwarancją i pochodzą bezpośrednio z oficjalnej sieci dystrybucji producenta. Na żądanie mogą być oferowane części regenerowane lub wykonana profesjonalna naprawa. Wiążące ceny ofertowe są przedstawiane w formie pisemnej pocztą elektroniczna na zapytania złożone wyłącznie drogą elektroniczną . Nie udzielamy telefonicznie informacji cenowych.
Komponenty producenta mogą być dostarczane wyłącznie końcowym użytkownikom na obszarze RP ( Polska ).
Nie eksportujemy urządzeń poza obszar Unii Europejskiej.

Prosimy o ceny pytać pod adresem sas@ferrox-electric.pl lub korzystać z automatycznego systemu zapytań klikając na kod produktu i następnie na ikonę przedstawiającą kopertę.
Firma Ferrox Electric nie jest oficjalnym dystrybutorem producenta. Wykorzystane znaki , literatura , nazwy własne należą wyłącznie do producenta i są wykorzystane wyłącznie w celach informacyjnych.


The trade offers are presented by our company in written form by e-mail correspondence in response to a inquiry send to us by e-mail. We do not provide price information during telephone calls.
Please inquire using our e-mail address sas@ferrox-electric.pl or using the automatic inquiry option clicking on the product code and following to this on the envelope icon.
Unless specifically stated Industrial Ferrox Electric is not approved or sanctioned by any manufacturer or trademark listed. We are not an authorized distributor, reseller or representative for any manufacturer listed on the website. Designated trademarks, brand names, literature, images and brands appearing herein are the property of their respective owners. Used characters , names, literature and images are purely illustrative and informative.
Our company does not export any parts outside the European Union.

CENNIK KORENIX / PRICE LIST KORENIX

(C) FERROX ELECTRIC

FERROX ELECTRIC
40-544 Katowice, ul. Sienna 10
(budynek Teleinfo - parter, lewa strona)

email: ferrox@ferrox-electric.pl

NIP 954-135-48-72

tel.:   dział techniczny (32) 252 8346
tel.:   (32) 252 8347
tel. kom.:   mobile + 48 508 113 102 ( contact in English + Deutsch + Italiano )

Polityka prywatności

 
Witryna wykorzystuje pliki cookies i podobne technologie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Polityka prywatności

 - 1 | | -